Loading...

Gerdan Estetiği

Ana Sayfa » Blog » Gerdan Estetiği

Gıdı Aldırma

Gıdı, vücudumuzda çene altından başlayıp boyna kadar inen bölgemizdir. Gıdı sarkması, birçok faktörden oluşabilir fakat bunlardan en sık rastlanan sebepler yaş unsuru ve çok sık kilo alıp verilmesidir. Genelde kadınlar yaş unsurundan, erkekler kilo dengesizliklerinden bu durumla karşılaşırlar.

Yağ birikimi, derinin eski esnekliğini kaybetmesi, deri altındaki kasın zamanla gevşeme göstermesi, çene altı torbalarının zamanla gözle görülecek bir hale gelmesi gıdıyı bir diğer adıyla gerdanı meydana getirir. Estetik açıdan gıdı, yüzümüze yakın olduğundan ötürü fazla dikkat çekmektedir. Kişiyi olduğundan daha yaşlı, daha kilolu gösterir. Makyajla kamufle edilemez.

Liposuction gıdı sayesinde kişi 5 – 15 yaş arası daha genç bir görünüme kavuşabilirsiniz

 

Liposuction Gıdı

Gıdı sarkmasının tek ve kesin bir çözümü vardır o da liposuctiondur.Liposuction gıdı bölgesinde çok tercih edilen bir ameliyat türüdür.

Ameliyatla ilgili kafanızda hiçbir soru işareti olmasına gerek yoktur,  çok kolay geçer. Operasyon sonrası herkes memnun bir şekilde eve geri döner.

Genellikle 30 – 40 yaş arası kadın, erkek farkı olmadan yaptırılır. 50 yaş üzeri kişilere gıdı germe ameliyatı önerilir.

Gıdı germe ameliyatında 2 önemli husus göz önüne alınır. Birinci dikkat edilen nokta çene altında biriken yağın miktarı, diğeri ise sarkan derinin sarkma derecesidir.

Erken teşhis her sağlık probleminde olduğu gibi gıdı sarkmasında da önemlidir. İhmale gelmez. Erteleme yaptığımız sürece, tedavi sürecimiz uzar ve yöntemi değişir.

Tek çözüm yolu liposuction olan bu rahatsızlıktan şikayetçiyseniz zaman kaybetmeden bir doktora görünüp, daha genç bir görünüme kavuşmanızı öneririz.

 Bu ameliyat kişinin dış görünüşünü de beğenmesini sağlayacağı için, psikolojisine iyi gelecek yeniden doğmuş gibi hissetmenizi sağlayacaktır.

 

Gerdan Aldırma Fiyatları 2020

Liposuction gıdı aldırma fiyatları belirlenirken birçok etken göz önünde bulundurulup, değerlendirilir, ona göre bir ücret belirlenir.

Ücretin belirlenmesini, hastalığınızın derecesi mesela sizden ne kadar yağ alınacağı ya da ne kadar derinin gerileceği, ameliyatı yapan doktor, operasyonun gerçekleşeceği ortam gibi bir çok etken belirler.

Bizim size tavsiyemiz bu gibi estetik operasyonlarında en dikkat edilmesi gereken doktorun tecrübesidir.

2020-02-18T17:12:23+03:00

2 Yorum Var

 1. Arife Derya 10 Aralık 2019 at 18:17 - Reply

  Sevgili Bayanlar ve Baylar,
  Boyun germe için fiyat istiyorum.

  Saygılarımla,
  Derya

  • nazli 14 Şubat 2020 at 14:52 - Reply

   Merhaba…
   Fiyat bilgisi için WhatsApp hattımıza yazın lütfen

Bir Yorum Yaz

 
Yardım mı Lazım ?