Loading...
Liposuction_Zty_Mobile_Yeni_banner

Popo Kaldırma Ameliyatı

Ana Sayfa » Blog » Popo Kaldırma Ameliyatı

Kalça Estetiği Ne Kadar?

Kalça estetiği ne kadar sorusunun en sağlıklı yanıtını sizlere muayene olduğunuz doktor verecektir. Her operasyonda olduğu gibi, kalça estetiği operasyonunda da hepimizin sorununun boyutu farklıdır. Kalça estetik fiyatları, size gerekli olan işlemden tutun kalça estetiği İstanbul ya da Gaziantep kalça estetiği gibi şehir farklılıklarından, doktor farklılıklarından bile etkilenmektedir.

Kalça Estetiği Ne Kadar

Bu sorunun kesin yanıtı, sizin yaptıracağınız işleme bağlı olarak değişir. Kalça estetiği 2019 fiyatları değişkenlik gösterecektir.

Kalça Estetiği Öncesi Sonrası

Kalça estetiği öncesi sonrası çok fark etmektedir. Özellikle kadınlar için yaratılan güzellik algısından dolgun ve kıvrımlı popolar başı çekmektedir. Bu operasyonu çoğunlukla düz popoya ve kıvrımsız hatlara sahip olan kadınlarımız istemektedir.

Operasyon sonunda, hastamız kendisini daha fazla beğenmeye başlayacaktır, kişinin kendi vücudunu sevmesi hayatının her alanına olumlu olarak yansır.

Kalça Estetiği Öncesi Sonrası

Kalça Estetik Ameliyatı

Kalça estetik ameliyatının üç yöntemi vardır. Bu yöntemlerden hangisinin siz uygun olduğunu, muayeneye gittiğinizde doktorunuzdan kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Yöntemleri tek tek ele alıp haklarında kabataslak bilgi sahibi olalım.

Birinci yöntemimiz yağ enjeksiyonu yardımıyla kalça büyütme işlemidir. Bölgesel yağ değişimi yapılarak çözüme ulaşmak amaçlanır.

Popom orantısız

Popo bölgesindeki orantısız yağ dağılımı ele alınır. Yağların toplandığı bölgelerden yağ çekilir, yağın az kaldığı bölgelere aktarılır. İnce kanüller yardımı ile yağ alınır, yağa zarar vermekten kaçınılır. Alınan yağ tabakası özel bir uygulamadan geçirilir.

Bu operasyon sonrası hasta hızlı bir iyileşme sürecine girmektedir. Bu süreci hızlandırmak, ameliyatımızın sağlıklı sonuçlarını görmek adına bizlere ameliyat sonrası takılan korseyi takmak düşmektedir.

Şimdi diğer yönteme bir göz atalım. Bahsedeceğimiz uygulamanın adı gluteal protez yöntemidir. Bu yöntemin yukarıda bahsedilenden farklı  popo kısmına silikon implantı takılmasıdır.

Kalça Estetik Ameliyatı

Protez ile ilgili akıllara hemen dışarıdan belli olur mu ya da sert midir soruları takılmaktadır. O zaman içinizi rahatlatan cevapları veriyoruz. Bu implant dışarıdan asla belli olmamakla birlikte kalçanızın kıvrımlı görüntüsüne zarar vermemektedir.

Silikon seçimini kalça yapınıza göre doktorunuz belirlemektedir.

Aquafilling dolgusunun farkı ise ameliyatsız olmasıdır. Su bazlı bir dolgudur. Ameliyatsız bir uygulama olduğundan hasta normal hayatına çabucak adapte olabilir.

2019-10-11T11:03:50+03:00

8 Yorum Var

 1. Sher 15 Şubat 2019 at 21:48 - Reply

  ben popomu beğenmiyorum.düz duruyor.biraz kalkık olmasını isterdim.

  • Zty Estetik 4 Mart 2019 at 12:08 - Reply

   bunun için popo dikleştirme ameliyatlarımız mevcuttur.

 2. ayşe 15 Şubat 2019 at 22:33 - Reply

  Yaz ayları geliyor ve artık denize rahatça girmek için kalça estetik ameliyatı yaptıracağım . Fakat estetik konusunda kaygılarım vardı sayenizde gidermiş oldum .

 3. Melisa 16 Şubat 2019 at 01:45 - Reply

  Kalça estetik ameliyatında bi yaş sınır var mıdır

  • Zty Estetik 4 Mart 2019 at 12:06 - Reply

   ameliyatlarda yaş sınırı 18 dir. Bu yaş altında ki hastalar için anne veya baba onayı gerekmektedir.

 4. Türkan 4 Mart 2019 at 01:23 - Reply

  45 yaşındayım. Bir süre önce popomda bir orantısızlık olduğunu farkettim. Kalça estetiği olmak üzere popo kaldırma ameliyatı olmak istiyorum. Ameliyatla uygulanacak maddelerin sağlığa uygun olup olmadığını merak ediyorum

  • Zty Estetik 4 Mart 2019 at 12:05 - Reply

   Popo şekillendirme ameliyatlarında 2 yöntem var. Birincisi kendi yağınızdan alınarak popoya transferi bir diğeri ise, silikon protezdir. Yani ikisi de güvenli uzun yıllardır yapılan yöntemdir. merak etmeyin

Bir Yorum Yaz

 
Yardım mı Lazım ?