Loading...

Tombik Dönere Benzeyen Yanaklarımdan Kurtuldum

Ana Sayfa » Blog » Tombik Dönere Benzeyen Yanaklarımdan Kurtuldum

Gözünüzde hemen canlandı değil mi? Kaşım gözüm ne kadar düzgünse yanaklarım bir o kadar abzürt gösteriyordu suratıma bakıldığındaki ilk intibayı. Yanak yapım gereğinden fazlaydı, böyle yani yanağımdan makas almak istense iki parmak arasına sığmıyordu bile yağlarım.

Hayır benim anlamadığım şişman da değildim, bebeklikten beri inanılmaz dolgun yanaklarım vardı ve hayatımın hiçbir döneminde erimemişti. İnternetten araştıra araştıra artık yanak yağlarıyla alakalı bütün bilgileri ezberlemiştim, tabi orada okuduğum her şeyi de harfi harfine denedim. Ama yok, yok, yok! Erimiyordu bu tombik döner yanaklar.

Artık yaşım ilerledikçe daha da fazla kafama takılıyordu. Suratıma resmen kiloyla makyaj yapıyordum, sırf kontür çizgisi yapayım da yanaklarımı daha ince göstereyim diye. Tabi sorsanız faydası oluyor muydu diye, o koca kütleler ne kadar saklanabilirse diyebilirim:)

Çaresiz kalışımın son damlalarındayken artık, ya dedim ameliyata mı başvursam son çare. Yanak yağı aldırma ameliyatıyla ilgili pek çok sitede makale okudum, doktorları didik didik araştırdım. Forum sitelerini bile dikkatle inceleyip baktım sonrasında ne gibi şikayetler olabiliyormuş diye.

Ve sonunda konunun aslında hiç de benim kafamda olduğu gibi abartı bir kısmı olmadığını fark ettim. Çünkü bişektomi dedikleri bu yanak yağı aldırma estetiği oldukça kolay, yanakta iz bırakmayan ve yüz hatlarını çok güzel bir şekilde ortaya çıkartan bir ameliyatmış. Tüh diye hayıflandım kendi kendime hatta, keşke makyajla şunla bunla uğraşacağıma önceden bişektomi estetiğini araştırsaymışım.

Doktorla görüşmeye gittiğimde zaten sürecin nasıl işleyeceğine dair pek çok şey okuduğum için bana anlattıklarına zaten aşinaydım. O yüzden bu kısmı çabuk atlatarak direkt ameliyat günü belirleme konusuna giriştik. Benim iş sürecime uygun bir gün belirleyip, ameliyat günü mutlu ve huzurlu bir şekilde tekrardan görüşmek dilekleriyle klinikten ayrıldım.

1 hafta sonrasında ameliyat günüm gelmişti bile. Acaip mutlu ve enerjik hissediyordum, senelerce sırtınıza yük olan bir konudan kısa sürede kurtulma imkanı verildiğini düşünün size; ne kadar rahatlatıcı bir his değil mi? Sırf bu takıntımdan kurtulduğum için beynimin %50’lik kısmı boş kalacaktı şimdi:)

Bişektomi operasyonumu geçirdim, acaip güzel yüz hatlarına sahibim şimdi. Yanaklarından mutsuz olan, cins köpekler gibi sarkık yanaklarla gezmek istemeyen herkese bu aşırı kolay ve güzel sonuçların elde edildiği bişektomi estetiğini öneriyorum.

2020-02-18T16:51:13+03:00

Bir Yorum Yaz

 
Yardım mı Lazım ?