360 DERECE KARIN GERME NEDİR

360 derece karın germe, alt karın bölgesindeki fazla deri ve kası alan ve ayrıca alt gövdeyi önden arkaya saracak şekilde saran bir karın germe türüdür. Kalçalarda, kalçalarda ve belde asılı kalan gevşek cildi sıkılaştırmanın bir yoludur.

360 derecelik karın germe, çıkıntılı karın yağını düzleştirerek ve aynı zamanda duruşu iyileştirerek rahatlama sağlar.

360 derece karın germe, hamilelik veya aşırı kilo kaybı nedeniyle ortaya çıkan hoş olmayan şişkinlikleri azaltmada oldukça etkilidir.
Karın germe, bel çevresindeki fazla deriyi ve yağı alarak pürüzsüz, düz bir orta bölümle sonuçlanan cerrahi bir işlemdir. Genellikle bir kilo verme prosedürü olarak kullanılır.

360 derece karın germe, karın çevresindeki fazla deriyi ve yağı keserek daha pürüzsüz ve daha tonlu bir görünüm elde edilmesini sağlayan bir karın germe türüdür.

360 derece karın germe prosedürü, vücudunuzun başka bir bölgesindeki gevşek deriyi kullanarak göbeğinizin altında fazla yağ ve cildi toplamak için kullanılabilecek genişleyebilir bir torba oluşturur. Bu, kası destekleyen sert bir bağ dokusu tabakası olan vücudun fasyasının kesilmesini içeren geleneksel liposuction ile ilişkili riskleri en aza indirir.