BACAK LİPOSUCTİON NEDİR

Bacak liposuction, bacaklardaki fazla yağların alınması işlemidir. Vücut imajı sorunları ve yüksek tansiyon risklerini azaltmak da dahil olmak üzere bu prosedürün birçok nedeni vardır. Prosedür, alt bacaktaki bir damara bir kanül yerleştirmeyi ve ardından istenmeyen yağları yok etmek için ultrasonik dalgaları kullanmayı içerir.

Bacak liposuction, tipik olarak şiddetli veya büyük uyluklu kadınlar için kullanılan bir kozmetik cerrahi prosedürdür. Genellikle birden fazla seans gerektirdiği ve hastanede bir gece kalma ihtiyacı olduğu için çok pahalı bir liposuction prosedürü olma eğilimindedir.

Bacak liposuction, cerrahların bacaklarınızdan birindeki yağı alıp daha küçük olan başka bir uyluğa transfer etmesine olanak sağlayan bir kozmetik cerrahi prosedürdür. Bu işlem, lokal ve genel anestezi altında vücudunuza yerleştirilen kanüller ve diğer aletler kullanılarak yapılır. Kalçaların küçük olması veya hiç olmaması veya vücudunuzun bir bölgesindeki aşırı kilo nedeniyle sırt ağrısı yaşaması gibi hastaların bu özel kozmetik cerrahi prosedürünü geçirmeyi düşünmelerinin birçok nedeni vardır.