SOĞUK LİPOLİZ NE KADAR İNCELTİR

Soğuk lipoliz, vücuttaki istenmeyen yağ birikintilerinin ameliyatsız olarak uzaklaştırıldığı bir işlemdir. Yağ hücrelerinin parçalanmasına neden olmak için esas olarak kriyojenik sıcaklıklar ve soğuk hava kullanır.

Bu teknik uzun yıllardır kullanılmaktadır. Ancak son zamanlarda etkinliği ve nispeten düşük maliyeti nedeniyle daha popüler hale gelmiştir. Aynı zamanda ağrısız olduğunu iddia ediyor, ancak bazı hastalar yapıldığında soğuk uyuşturmaya benzer bir his bildirdiler.

Soğuk reaksiyon, düşük sıcaklıklar veya buz tarafından aktive edilen enzimleri içerdiğinden hızlı bir şekilde gerçekleşir.

Soğuk lipoliz, vücut yağını ve selüliti azaltmak için kullanılabilen bir liposuction ve trikoliz yöntemidir. Lazer Lipoliz ve soğuk kaplıcalardan daha etkilidir. Soğuk lipofizin önemli kilo kaybı sağladığı ve vücut hatlarını iyileştirdiği gösterilmiştir.

Soğuk lipolizin, Lazer Lipoliz gibi diğer yöntemlere göre önemli ölçüde kilo kaybı sağladığı, vücut hatlarını iyileştirdiği ve daha az cerrahi yara izi veya morluk oluşturduğu gösterilmiştir.